Zelený čaj aroma - ŠEHEREZÁDA - krabička 70 g

Zelený čaj aroma - ŠEHEREZÁDA - krabička 70 g
Kliknutím zvětšíte
Cena: 69 Kč
Dostupnost: Na skladě do 10 dnů
Model: 5421
Výrobce: Procyon - Mudr. Alice Ratajová

Množství:


Tento produkt se nachází v kategoriích:Zelený čaj aroma - ŠEHEREZÁDA - krabička 70 g

Složení: zelený čaj, růže květ, měsíček květ, aroma


Zelený čaj je tradičním čajem v Číně i Japonsku, ale jeho příznivé účinky na lidský organismus a lahodná chuť přispěly k tomu, že se stal oblíbeným nápojem i v ostatních zemích světa. 

Kromě široké škály vitamínů a minerálů obsahuje početnou řadu prospěšných látek, které výrazně přispívají k podpoře lidského organismu. 

Zelený čaj obsahuje látky, které upravují vysoký krevní tlak, zabraňují kornatění tepen a odbourávají cholesterol v krvi. Neopomenutelná je jeho úloha v prevenci rakoviny. 

Velmi významný je také jeho efekt antioxidační. 

Vitamín E obsažený v zeleném čaji zpomaluje degeneraci buněk, čímž oddaluje stárnutí. Obsažený tein na rozdíl od kofeinu osvěžuje tělo i duši, působí mírně a dlouhodobě, nedráždí žaludeční stěny, povzbuzuje nervovou soustavu a mozek. 

Fluor chrání zubní sklovinu a brání vzniku zubního kazu. Zelený čaj je také účinný i při snižování hmotnosti, neboť zrychluje metabolismus a podporuje trávení. 

Nápoj ze zeleného čaje působí takřka na celý organismus a díky širokému spektru pozitivních účinků by měl být nedílnou součástí našeho každodenního života..

Nejsou dostupné žádné další obrázky.