Přihlášení zákazníka
Vyhledávání


Navštivte také:

Svet-aut.cz - Modely aut a hračky z celého světa

Podporujeme:

Andělé bez křídel
(Facebook)

Sbíráme víčka

Konopný gainer Fitness 500g

Konopný gainer Fitness 500g
Kliknutím zvětšíte
Cena: 489 Kč
Dostupnost: Na skladě do 10 dnů
Model: P10111
Výrobce: Zelená země

Množství:

Konopný gainer Fitness 500g

100% přírodní sacharido-proteinový nápoj, 90% vstřebatelnost, + 23 aminokyselin, kvalitní zdroj energie

Přírodní sacharido-proteinový nápoj typu Gainer slouží k dosažení správné tělesné váhy a pro posílení celého organismu. Díky svým vyváženým nutričním hodnotám jím lze dočasně nahradit jedno jídlo denně. Dodává potřebnou energii, která doplňuje glykogenové zásoby ve svalech, které pak podporují vyšší výkonnost a výdrž zatěžovaného organismu.

Konopný protein je 50% vysoce kvalitní rostlinná bílkovina řazená mezi superpotraviny. Je vyjímečný tím, že obsahuje všech 21 aminokyselin vyskytujících se v přírodě, včetně 8 esenciálních. Naleznete v něm dokonalou rovnováhu všech nenasycených mastných kyselin omega 3, 6 a 9. 
Je bohatý na vlákninu a vytváří v těle zásadité prostředí. Napomáhá detoxikaci těla tím, že stimuluje patřičné orgány k odstraňování toxinů. Pravidelné užívaní zlepšuje krevní oběh a obsažený chlorofyl čistí krev. Je přirozeným zdrojem vitamínů A, B1, B2, B3, B6, C, D a E. Důležitý je také vysoký podíl antioxidantů, vápníku, hořčíku, zinku a železa.

Ječmen dodává energii, sílu a odolnost a jako sladidlo nestimuluje slinivku. Ječmen byl také hlavní složkou stravy římských gladiátorů.
Zaměření: Doplnění energie, svalový objem a rozvoj síly, regenerace, detoxikace, výživa, dieta

Příprava konopného gaineru:

Rozmixovat či protřepat v šejkru ve vlažné vodě nebo mléku. Přidejte do müsli, obilných kaší, koktejlů nebo jogurtů.

O konopném proteinu obecně:

 

Konopný protein je získáván rozmělněním konopných semínek. Konopí je výborným zdrojem proteinů vysoké biologické kvality, což ocení zejména vegani, sportovci a rovněž lidé věnující sesilovým sportům. Proteiny se neukládají do zásoby, a proto je nutné je pravidelně do těla dodávat stravou. 

 

 

Je ideálním doplňkem pro ty, kteří chtějí kvalitní výživu pro tvorbu a regeneraci svalové hmoty a posílení celého organismu. Je bohatý rovněž na vlákninu. Konopí vytváří v těle zásadité prostředí a napomáhá detoxikaci těla tím, že odvádí z těla jedovaté toxiny a těžké kovy. Pravidelné užívání poté zlepšuje krevní oběh a obsažený chlorofyl čistí krev. Je přirozeným zdrojem vitamínů A, B1, B2, B3, B6, C, D a E. Důležitý je také vysoký podíl antioxidantů, vápníku, hořčíku, zinku a železa.

 

Tip:

Jíst nejlépe ráno ke snídani a po cvičení, ale i jako zdravou výživnou svačinu během dne. Díky své výživové hodnotě a  sytosti plně nahradí i hlavní jídlo.

Nejsou dostupné žádné další obrázky.