Přihlášení zákazníka
Vyhledávání


Navštivte také:

Svet-aut.cz - Modely aut a hračky z celého světa

Podporujeme:

Andělé bez křídel
(Facebook)

Sbíráme víčka

Konopný čaj s goji 50g

Konopný čaj s goji 50g
Kliknutím zvětšíte
Cena: 139 Kč
Dostupnost: Na skladě
Model: P30046
Výrobce: Zelená země

Množství:


Tento produkt se nachází v kategoriích:

ZELENÁ ZEMĚ - Konopné produkty >> Káva, čaje a sirupy

Konopný čaj s goji 50g

Pro zdravý spánek, regeneraci, úlevu od bolesti a zdravé zažívání s ovocnou chutí a vůní.

Goji je známé jako elixír života, je plné vitaminů.

Směs konopného čaje a plodů kustovnice čísnké (goji)  byla s láskou vypěstována a ručně sesbírána v ČR. Čaj má skvělé uklidňující a relaxační účinky.
Čaj se doporučuje užívat při zažívacích a dýchacích potížích, stresu a podráždění, při migréně, bolestech různého původu, pro posílení obranyschopnosti a dobrý spánek. Není nutné ho doslazovat. Goji můžete po vylouhování sníst :)

Čaj je ideální pro všechny, kteří rádi kombinují léčivý účinek bylinek se svěží a sladkou chutí ovoce. Čaj neobsahuje THC nicméně obsahuje léčivé CBD a další kanabinoidy je vhodný i pro malé děti a těhotné a kojící ženy.

Příprava konopného čaje s goji:

Připravuje se jako nálev. 1 polévková lžíce na 3 dl vroucí vody, nechá se 3-5 minut odstát.

Plody goji je možné sníst.

Pro silnější variantu čaje budete potřebovat 2g směsi palic a listů, lžičku másla a dle chuti cukr nebo med. Rozmělněné konopí vložte do pekáče a dejte na 10 minut do trouby předehřáté na 100°C. Poté nasypte konopí do kovového hrnce, zalijte vodou, přidejte máslo a povařte pozvolna 15minut. Přeceďte přes sítko, případně doslaďte. V případě, že čaj neosladíte cukrem, je možné ho v uzavřené láhvi uskladnit v lednici 1 týden.

Co jsou to KANABINOIDY?

Mezi kanabinoidy se řadí nejen přírodní látky obsažené v konopí, ale i ty, které si vyrábí náš organismus (endokanabinoidy). Tyto látky udržují rovnováhu našeho metabolického systému. Kanabinoidový systém ovlivňuje prakticky všechny funkce našeho organismu a otevírá naše vědomí novým způsobům myšlení. Kanabinoidový systém nám pomáhá radostně a mírumilovně přijímat změny a přizpůsobovat se jim, být jim prostě otevřený.

Mohlo by vás zajímat

Zajímavost: novorozeňata dostávají endokanabinoidy na počátku kojení od matek v mateřském mléku, aby dostala chuť k jídlu a naučila se jíst.

Nejsou dostupné žádné další obrázky.