Přihlášení zákazníka
Vyhledávání


Navštivte také:

Svet-aut.cz - Modely aut a hračky z celého světa

Podporujeme:

Andělé bez křídel
(Facebook)

Sbíráme víčka

Konopný čaj - jemná frakce, 40g

Konopný čaj - jemná frakce, 40g
Kliknutím zvětšíte
Cena: 89 Kč
Dostupnost: Na skladě
Model: P30126
Výrobce: DEDRA

Množství:


Tento produkt se nachází v kategoriích:

ZELENÁ ZEMĚ - Konopné produkty >> Káva, čaje a sirupy

Konopný čaj - jemná frakce, 40g

Konopná herba (květy, listy a semínko) byla s láskou vypěstována a ručně sesbírána v ČR.

Čaj nemá psychoaktivní účinky. Obsahuje CBD a další kanabinoidy.

Odvar připravený z konopné herby příznivě působí na srdce, hladinu cholesterolu, glukózy v krvi a zdravou činnost svalů a kloubů. Konopný čaj pomáhá nastartovat přirozenou obranyschopnost těla a tím zharmonizovat procesy v organismu.

Díky ní si užijite kvalitního spánku a pohodové trávení.

Mnozí se domnívají, že čím hezčí paličky konopné herby, tím kvalitnější čaj. Není to pravda. Paličky konopné herby plní hlavně vizuelní roli :-). Někdy může být naopak kvalitnější, co se týče účinků, jemnější frakce čaje. U rozmělněného čaje si můžete všimnout, že je vlastně z paliček více vyklepána pryskřice, prášek s krystalky kanabinoidů a dalších pro tělo blahodárných látek.

Příprava a použití konopné herby:

Připravuje se jako nálev. 1 polévková lžíce na 3 dl vroucí vody a nechá se 3-5 minut odstát.

Pro silnější variantu čaje budete potřebovat 2g směsi palic a listů, lžičku másla a dle chuti cukr nebo med. Rozmělněné konopí vložte do pekáče a dejte na 10 minut do trouby předehřáté na 100°C. Poté nasypte konopí do kovového hrnce, zalijte vodou, přidejte máslo a povařte pozvolna 15minut. Přeceďte přes sítko, případně doslaďte. V případě, že čaj neosladíte cukrem, je možné ho v uzavřené láhvi uskladnit v lednici 1 týden.

Herbu můžete použít k výrobě konopného másla a také jako koření do teplé i studené kuchyně. U teplé kuchyně osmažte nejlépe na másle či oleji. Léčivé látky v bylině jsou rozpustné v tucích a tak se při vaření krásně uvolní do jídla, které poté získá léčivou sílu konopí. Používá se podobně jako oregano či tymián a další podobné bylinky.

Co jsou to KANABINOIDY?

Mezi kanabinoidy se řadí nejen přírodní látky obsažené v konopí, ale i ty, které si vyrábí náš organismus (endokanabinoidy). Tyto látky udržují rovnováhu našeho metabolického systému. Kanabinoidový systém ovlivňuje prakticky všechny funkce našeho organismu a otevírá naše vědomí novým způsobům myšlení. Kanabinoidový systém nám pomáhá radostně a mírumilovně přijímat změny a přizpůsobovat se jim, být jim prostě otevřený.

Nejsou dostupné žádné další obrázky.