Přihlášení zákazníka
Vyhledávání


Navštivte také:

Svet-aut.cz - Modely aut a hračky z celého světa

Univerzální bělidlo OXYDOO - 800g

Univerzální bělidlo OXYDOO - 800g
Kliknutím zvětšíte
Cena: 179 Kč
Dostupnost: Na skladě do 10 dnů
Model: TX0038
Výrobce: DEDRA

Množství:


Tento produkt se nachází v kategoriích:

Praní >> Prací prostředky

Univerzální bělidlo OXYDOO - 800g

Díky active oxygen aktivnímu kyslíku dochází k bělení, čištění a dezinfekci.

K odstraňování skvrn z bílého i barevného prádla. Bělící účinek se aktivuje již při nižších teplotách. Optimální teplota je na d 50 °C a vyšší teploty až do 95 °C vyvářky.

a) přidejte k pracímu prostředku ( 30 g oxydoo můžete přidat k jakémukoli prášku na praní. Při praní dodržujte pokyny výrobcem textilií ). 

b) aplikujte roztok přímo na skvrnu ( Vytvořte roztok z 500 ml teplé vody a 30 g oxydoo, aplkujte přímo na skvrnu a nechte chvíli působit. Poté vyperte obvyklým způsobem. V roztoku nenamáčejte oblečení s kovovými přezkami! V případě, že si nejste jisti stálobarevností, vyzkoušejte nejprve na skrytém místě )

 

K odstraňování plísní - vytvořený roztok aplikujte na plísně a opláchněte ( namíchejte roztok z 250 ml teplé vody a 30 g oxydoo,nastříkejte na postižené místo a nechte chvíli působit. Poté opláchněte vodou.

Použijte k čištění těžko dostupných míst např. plastových a skleněných lahví nebo váz (smíchejte s teplou vodou a budete mile překvapeni).

Můžete použít i např. na čištění spár mezi obklady vytvořením hustší kašičky oxydoo a teplé vody.


Víte, že aktivní kyslík je nejúčinnější ve spojení s teplou vodou? Ideální je 60°C a výše. Ta aktivuje maximum účinných látek, které ničí špínu a bakterie.

Proto tento " aktivní roztok " neuchovávejte a připravujte ho vždy " čerstvý " - sami budete překvapeni jeho silou.800 g tohoto prostředku má stejnou účinnost jako 6 litrů běžného prostředku na skvrny v obchodě! Při dodržení doporučeného dávkování ( což je 30 g ) vystačí cca na 25 pracích cyklů. Takže vybělení nebo záchrana jedné várky prádla vás výjde na 6,- Kč. 

Zničí 99.9 % bakterií ! 

Nejsou dostupné žádné další obrázky.