Solný nahřívací pytlík Levandule - 800 g

Solný nahřívací pytlík Levandule - 800 g
Kliknutím zvětšíte
Cena: 109 Kč
Dostupnost: Na skladě do 10 dnů
Model: 96499
Výrobce: Belea - Mudr. Alice Ratajová

Množství:


Tento produkt se nachází v kategoriích:


Solný nahřívací pytlík Levandule - 800 g

Zahřátý pytlík se přikládá na nemocná a bolavá místa na těle. Solný pytlík je naplněný přírodní krystalickou solí, která je doplněná o levandulový olej.

Léčebné účinky levandule jsou lidstvu známy již po tisíciletí.

Jak nahřívací pytlík použít: Obsah soli vyjměte z plátěného pytlíku, vložte do klasické mikrovlnné trouby a při max. výkonu do 750 W nahřívejte po dobu max. 2,5 min. Nahřátou sůl nasypte zpět do plátěného pytlíku a poté přiložte na postižené místo. Náplň je vhodné opakovaně použít.

Ze soli obsažené v pytlíku lze připravit i teplou lázeň, která Vám přinese maximální pocit uvolnění, posilní Váš organismus, kterému dodá minerály, pomůže udržovat přirozenou vlhkost a pH pokožky a je vhodná pro všechny druhy pokožky.

Použití soli do koupele: Do koupele přidáme 2-3 polévkové lžíce soli. Zvýšením koncentrace solanky až na poměr 1:100 (800 g soli na 80 litrů vody), lze dosáhnout osmózového efektu, kdy se začnou z těla vylučovat škodlivé látky. Stejný jev nastává při pobytu u moře, kdy koncentrace soli v moři je větší než v těle, čímž dochází k vylučování vody se škodlivými látkami z vašeho těla.

Složení: sodium chloride, lavandula augustifolia (olej a bylina)

Nejsou dostupné žádné další obrázky.