Peelingové mýdlo dubová kůra - 90 g - sensitive

Peelingové mýdlo dubová kůra - 90 g - sensitive
Kliknutím zvětšíte
Cena: 69 Kč
Dostupnost: Na skladě do 10 dnů
Model: 12525
Výrobce: Procyon - Mudr. Alice Ratajová

Množství:


Tento produkt se nachází v kategoriích:
Peelingové mýdlo dubová kůra - 90 g - sensitive

Dubová kůra blahodárně působí např. při poranění kůže, od malých až po větší rány, které potřebujeme vydezinfikovat a zastavit krvácení.

Pro nás nejpřínosnější jsou právě její dezinfekční účinky a schopnost tlumit a zastavovat krvácení, obojí jak při vnější, tak vnitřní aplikaci.

Působí poměrně silně protizánětlivě, nasazuje se i na již zanícené rány, které se špatně a dlouho hojí, její dezinfekční a svíravý účinek byl proto dříve opravdu velmi ceněný. Stejně tak bychom se k ní měli vracet i dnes, jakožto přírodní produkt má minimum nežádoucích účinků.

Na kůži ji aplikujeme jako koupel, kde můžete využít náš sprchový gel, k oplachování nebo jako obklad-kde zase užijete naši mast.

Kromě zmíněných poranění a zánětů kůže léčí i například mokvavé ekzémy, plísňové infekce na kůži, bércové vředy, akné a pod.

Dnes dubovou kůru běžně použijeme proti hemoroidům, velmi rozšířenému a nepříjemnému zdravotnímu problému.

Oblíbená a osvědčená je především naše mast z dubové kůry, kterou si můžeme vzít všude s sebou a nemusíme trávit čas přípravou sedací koupele.

Tato mast nám ale pomůže i například proti nadměrnému pocení nohou amykózám, nebo na drobnější popáleniny a lehčí spálení sluncem.

Botanico sensitive je nová značková řada pro každého, bez obsahu parfémů, barviv, konzervantů a jakýchkoli nepřírodních ingrediencí. Výrobky jsou zvláště vhodné pro ty z vás, které trápí přecitlivělost na celou řadu kosmetických surovin. Výrobky obsahují pouze suroviny s přírodním původem. Mýdla, která představujeme obsahují sušené součásti rostlin, které lze využít výhodně jako přírodní peeling. Ve vaně nebo sprše navlhčenou pokožku jemně čistíme mýdlem a oplachujeme vodou. Mýdla mohou jemně škrábat pro obsah sušených částí rostlin.

Složení: aqua, glycerin, sodium palmate, sodium cocoate, propylene glycol, dry herbs (cortex quercus)

Nejsou dostupné žádné další obrázky.