Přihlášení zákazníka
Vyhledávání


Navštivte také:

Svet-aut.cz - Modely aut a hračky z celého světa

Pánská móda - FC Collection

FC fashion collection

Rádi bychom Vás seznámili s některými z materiálů, které pečlivě vybíráme tak, abychom si mohli být jisti Vaší spokojeností.Naším výběrem projde vždy jen ten nejkvalitnější materiál, ze kterého je možno model vyrobit.

PIQUÉ BAVLNA 280 g/m2  

( česky:piké, anglicky: pique, německy: Pikee ) je souhrnné označení pro textilie s reliéfovou strukturou povrchu podobající se prošívání ( piqué - francouzsky: prošívaný ). Piké může být tkané, pletené nebo vyšívané. Vyrábí se zpravidla z bavlněné nebo viskózové příze. Používá se na hodnotnější svrchní ošacení, např. původní košile na pólo ( dnešní polokošile ) byly vždy piképleteniny.. Pro naši kolekci PiquePolo používáme výhradně piqué bavlnu v gramáži 280 g/m2  ( přičemž běžně se na našem trhu prodávají gramáže 180 g/m ). Výhodou takto vysoké gramáže ( 280 g/m2 )je tvarová stálost ( i po několikanásobném praní ) a daleko lepší absorbce vlhkosti. 

VISKÓZOVÉ HEDVÁBÍ

Je speciálně zušlechtěná textilie z regenerované celulózy. Začátkem 20. století přišla první viskózová vlákna na trh jako náhrada za přírodní hedvábí ( s ohledem na ochranu přírody ) a později za bavlnu a vlnu. Výrobky z viskózového vlákna mají velmi příjemný omak, dobrou savost a nemačkají se.

BAMBUSOVÉ VLÁKNO

Pro textilní zpracování je známé teprve od konce 20. století. Textilie a pleteniny mají měkký omak, téměř hedvábný lesk a mohou nasávat až čtyřikrát více vlhkosti než bavlna. Navíc dobře odolávají bakteriím a vynikají schopností neutralizovat zápach ( např. pot ).
Vrchní ošacení
Vrchní ošacení
Spodní prádlo a plavky
Spodní prádlo a plavky
Doplňky
Doplňky
Obuv
Obuv
Kravaty
Kravaty
Řadit podle: