Přihlášení zákazníka
Vyhledávání


Navštivte také:

Svet-aut.cz - Modely aut a hračky z celého světa

Koupelové oleje

Koupelové a sprchové oleje tvoří důležitou součást přírodní kosmetiky. 

Je známo, že na kožním povrchu se vytváří ochranný tukový film, který představuje přirozenou ochranu kůže před nepříznivými vlivy.

Pokožku vyživuje, uklidní a hojí. 

Tento koupelový olej se ideálně hodí pro zákazníky s citlivou pokožkou s tendencí k zánětlivým chorobám kůže. 

Vhodný pro každodenní použití. 

Koupelové a sprchové oleje tvoří důležitou součást přírodní kosmetiky. 

Je známo, že na kožním povrchu se vytváří ochranný tukový film, který představuje přirozenou ochranu kůže před nepříznivými vlivy. Ve vodní lázni, která je součástí hygieny, dochází k narušování této ochranné vrstvy kůže. Samozřejmě stupeň narušení je závislý na citlivosti pokožky každého jedince, kvality vody a použitých mycích prostředků. 

Pokožka je velice důležitý orgán, který nás chrání proti vlivům zevního prostředí a zajišťuje tak stálost našeho vnitřního prostředí a jako každý orgán i její vlastnosti jsou více méně specifické pro každého jedince individuálně. Proto je péče o naši pokožku tak velmi důležitá. 

Šetrné mytí zajistíme pomocí vhodných koupelových olejů doplněných podle žádaného účinku éterickým olejem. 

Rozptýlené částečky oleje ulpí na kůži a zabrání jejímu vysušení, což je důležité hlavně u suchých ekzémů, lupénky a přeschlé pokožky. Oleje zachovávají také kyselý kožní film, tj. nenarušují pH pokožky. 

Zejména pro citlivou pokožku je důležité, aby olej do koupele obsahoval co nejméně složek, které mohou alergizovat - tuto podmínku naše koupelové oleje rovněž splňují. 

Éterické oleje jako rostlinné hormony jsou organismem ochotně přijímány a přirozenou cestou podporují imunitní systém a regenerační procesy. Používají-li se oleje v přiměřeném množství nezanechávají pocit mastné pokožky, rychle se vstřebávají a co je velmi důležité udržují dostatečný obsah vody v pokožce a brání jejímu vysušení. 

Základem je minerální olej, který je vhodný především pro přecitlivělé osoby, protože se sám vstřebává minimálně , ale ideálně chrání pokožku před vysušením a je ideálním nosičem účinných éterických olejů.Řadit podle: