Přihlášení zákazníka
Vyhledávání


Navštivte také:

Svet-aut.cz - Modely aut a hračky z celého světa

Glycerínová a křišťálová mýdla

Glycerínová mýdla jsou určená pro všechny typy pokožky, zejména pro velmi citlivou pokožku. Obsahují aktivní látky, které jsou přirozenou součástí kožního filmu. Šetrně odstraňují veškeré nečistoty a přitom nenarušují ochranný kožní film. Zabraňují nadměrnému vysušování kůže při mytí. 

Mýdla přispívají k hojení akné či mohou upravit mastnou pleť. Mají antibakteriální účinky a jsou vhodná i na holení. Po použití mýdla zůstává pokožka jemná, hebká a vláčná.

Mýdla, která si vám dovolujeme nabídnout z produkce naší manufaktury, jsou vyráběna výhradně ručním způsobem, tradiční metodou, kdy rostlinné oleje, tvořící mýdlový základ, vaříme s glycerínem, éterickými oleji a rostlinnými extrakty. 

Proces výroby je založen na velmi originální receptuře, která umožňuje ruční zpracování mýdlové hmoty a zachovat v maximální možné míře účinky a vlastností přírodních materiálů. 

Mimořádně vysoký obsah glycerinu v mýdlech, napomáhá vláčnosti pokožky a zabraňuje jejímuvysušování, zejména při častějším mytí - může přispět k hojení akné, upravit mastnou pleť a podporuje její pružnost a odolnost. 

Některá naše mýdla mají antibakteriální účinky a všechna jsou vhodná na holení.

Peelingová mýdla

Jemné křišťálové peelingové mýdlo pro denní obnovu pokožky.
Umikátní složení s velmi malými částečkami odstraňuje odumřelou pokožku, zjemní ji a zanechá ji krásně hladkou na dotek.

Jsou čerstvým výrobkem, jejich vysychání je přirozené a nemá vliv na kvalitu. 

Nejsou testována na zvířatech.Řadit podle: