Přihlášení zákazníka
Vyhledávání


Navštivte také:

Svet-aut.cz - Modely aut a hračky z celého světa

Mast - dubová kůra - 50 ml

Mast - dubová kůra - 50 ml
Kliknutím zvětšíte
Cena: 99 Kč
Dostupnost: Na skladě do 10 dnů
Model: 99302
Výrobce: Procyon - Mudr. Alice Ratajová

Množství:

Mast - dubová kůra - 50 ml

Dubová kůra blahodárně působí např. při poranění kůže, od malých až po větší rány, které potřebujeme vydezinfikovat a zastavit krvácení

Pro nás nejpřínosnější jsou právě její dezinfekční účinky a schopnost tlumit a zastavovat krvácení, obojí jak při vnější, tak vnitřní aplikaci. 

Působí poměrně silně protizánětlivě, nasazuje se i na již zanícené rány, které se špatně a dlouho hojí, její dezinfekční a svíravý účinek byl proto dříve opravdu velmi ceněný. Stejně tak bychom se k ní měli vracet i dnes, jakožto přírodní produkt má minimum nežádoucích účinků.

Na kůži ji aplikujeme jako koupel, kde můžete využít náš sprchový gel, k oplachování nebo jako obklad-kde zase užijete naši mast. 

Kromě zmíněných poranění a zánětů kůže léčí i například mokvavé ekzémy, plísňové infekce na kůži, bércové vředy, akné a pod. 

Dnes dubovou kůru běžně použijeme proti hemoroidům, velmi rozšířenému a nepříjemnému zdravotnímu problému. 

Oblíbená a osvědčená je především naše mast z dubové kůry, kterou si můžeme vzít všude s sebou a nemusíme trávit čas přípravou sedací koupele.

Tato mast nám ale pomůže i například proti nadměrnému pocení nohou amykózám, nebo na drobnější popáleniny a lehčí spálení sluncem. 

Složení: hellianthus annus seed oil (sunflower oil), cera alba (beeswax),cortex quercus

Nejsou dostupné žádné další obrázky.