Křišťálové mýdlo zelený čaj - mozaika s bílými vruty - 100 g

Křišťálové mýdlo zelený čaj - mozaika s bílými vruty - 100 g
Kliknutím zvětšíte
Cena: 69 Kč
Dostupnost: Na skladě do 10 dnů
Model: 12753
Výrobce: Procyon - Mudr. Alice Ratajová

Množství:


Tento produkt se nachází v kategoriích:Křišťálové mýdlo zelený čaj - mozaika s bílými vruty - 100 g

Firma Procyon vyrábí mýdla výhradně ručním způsobem a tradiční metodou.

Mýdlový základ doplňuje vysoký obsah glycerínu, který napomáhá vláčnosti pokožky a zabraňuje jejímu vysušování.

Glycerínová mýdla jsou určená pro všechny typy pokožky, zejména pro velmi citlivou pokožku. Obsahují aktivní látky, které jsou přirozenou součástí kožního filmu. Šetrně odstraňují veškeré nečistoty a přitom nenarušují ochranný kožní film. Zabraňují nadměrnému vysušování kůže při mytí.

Mýdla přispívají k hojení akné či mohou upravit mastnou pleť. Mají antibakteriální účinky a jsou vhodná i na holení. Po použití mýdla zůstává pokožka jemná, hebká a vláčná.

Mýdla, která si vám dovolujeme nabídnout z produkce naší manufaktury, jsou vyráběna výhradně ručním způsobem, tradiční metodou, kdy rostlinné oleje, tvořící mýdlový základ, vaříme s glycerínem, éterickými oleji a rostlinnými extrakty.

Proces výroby je založen na velmi originální receptuře, která umožňuje ruční zpracování mýdlové hmoty a zachovat v maximální možné míře účinky a vlastností přírodních materiálů.

Mimořádně vysoký obsah glycerinu v mýdlech, napomáhá vláčnosti pokožky a zabraňuje jejímu vysušování, zejména při častějším mytí - může přispět k hojení akné, upravit mastnou pleť a podporuje její pružnost a odolnost.

Některá naše mýdla mají antibakteriální účinky a všechna jsou vhodná na holení. Jsou čerstvým výrobkem, jejich vysychání je přirozené a nemá vliv na kvalitu.

Nejsou testována na zvířatech.Nejsou dostupné žádné další obrázky.