Koupelová sůl mrtvé moře s kozím mlékem a medem - krabička 200 g

Koupelová sůl mrtvé moře s kozím mlékem a medem - krabička 200 g
Kliknutím zvětšíte
Cena: 69 Kč
Dostupnost: Na skladě do 10 dnů
Model: 77094
Výrobce: Procyon - Mudr. Alice Ratajová

Množství:


Tento produkt se nachází v kategoriích:Koupelová sůl mrtvé moře s kozím mlékem a medem - krabička 200 g

Sůl Mrtvého moře představuje unikátní 100% přírodní produkt, který je bohatý zejména na minerály.

Prokazatelný je příznivý vliv soli na problematickou pokožku, potíže pohybového aparátu, ale i na celkové ozdravení a posílení organismu.

Sůl působí zklidňujícím a relaxačním účinkem na celé tělo, tiší svalovou únavu a zklidňuje pokožku. Čistí a revitalizuje kůži, odstraňuje z ní škodlivé látky.

Sůl Mrtvého moře je doplněna o blahodárné účinky kozího mléka a medu.
 

Účinky kozího mléka znali již staří Římané, kdy kozí mléko bylo považováno za „elixír krásy a dlouhověkosti“ a bylo velmi ceněné. Dodnes se u mnoha horských národů kozí máslo s bylinkami používá jako součást léčebných mastí.

Dlouhodobě známé léčebné účinky kozího mléka jsou podloženy i vědeckými studiemi.

S pozitivními výsledky se setkáváme u řady onemocnění: onemocnění trávicího traktu, stres a migrény, alergie, revmatické bolesti (kozí mléko vykazuje protizánětlivé účinky, protože posiluje imunitní systém), kožní alergie, ekzémy (v tomto případě pomáhají především koupele), prevence nádorových onemocnění. Pravidelná konzumace kozího mléka vede ke snížení nervozity, stresu, příznivě působí při kloubových onemocněních, regulaci vlhkosti pleti a onemocnění kůže. Je též vhodné pro osoby trpící alergií na kravské mléko. Kozí mléko je ve spojení s medem účinným prostředkem ke zlepšení kondice. Med se odpradávna využíval nejen k celkovému posílení lidského organismu, ale také v kosmetice. Představuje jednu z nejsilnějších přírodních hydratačních látek. Obsahuje inhibiny, které působí proti růstu bakterií a činí z něj významné antiseptikum. Med aplikovaný na drobné popáleniny, říznutí či odřeniny pomáhá odlučovat odumřelou tkáň. V medu dále nalezneme minerály, vitamíny skupiny B, C, D, E a flavonoidy, které pomáhají chránit pleť před účinkem škodlivých volných radikálů.
 

Nejsou dostupné žádné další obrázky.