Koupelová pěna s extraktem soli Mrtvého moře - 200 ml

Koupelová pěna s extraktem soli Mrtvého moře - 200 ml
Kliknutím zvětšíte
Cena: 79 Kč
Dostupnost: Na skladě do 10 dnů
Model: 90017
Výrobce: Procyon - Mudr. Alice Ratajová

Množství:


Tento produkt se nachází v kategoriích:Koupelová pěna s extraktem soli Mrtvého moře - 200 ml

Vytvoří v lázni bohatou aktivní pěnu, která je ideální pro hygienu celého těla.

Zvláčňuje a vyživuje kůži a obohacuje svalstvo o glykogen (důležitý zdroj energie), dodává svěžest a sametovou hebkost celému tělu.

Kosmetika s extraktem soli Mrtvého moře obsahuje sůl z Mrtvého moře (originální původ), která svým ideálním složením minerálů působí příznivě na pokožku celého těla. Kůži vyživuje, uklidňuje a má hojivé účinky. 

Tato kosmetika je výborně snášena zákazníky s citlivou pokožkou, která má sklon k zánětům a k vysušování. Každodenním používáním kosmetiky s extraktem soli z Mrtvého moře zajistíme pokožce dokonalou péči, zamezíme jejímu vysušování a vyplavování minerálů z pokožky způsebené častým mytím, neboť vysoký obsah minerálních látek obsažený v soli z Mrtvého moře je okamžitě nahradí.Koupelová přísada pro relaxaci. 

Použití: vložte do připravené lázně, alespoň 40l vody ve vaně o požadované teplotě. Koupelová koule prošumí připravovanou koupel, tím ji provzdušní a uvolní do koupele aroma éterického oleje a parfém a příjemně koupel provoní. Obsažený olej zůstává na hladině a po vystoupení z koupele ulpívá na pokožce. Po osušení a setření zbylého oleje je pokožka jemná a vláčná. 

Ideálně ošetří pokožku přímo po vystoupení z koupele.
 

Nejsou dostupné žádné další obrázky.