Koupelová koule šumivá - růže - 50 g

Koupelová koule šumivá - růže - 50 g
Kliknutím zvětšíte
Cena: 39 Kč
Dostupnost: Na skladě do 10 dnů
Model: 96536
Výrobce: Procyon - Mudr. Alice Ratajová

Množství:


Tento produkt se nachází v kategoriích:
Koupelová koule šumivá - růže - 50 g

Koupelová koule růže - koupelová přísada pro relaxaci prošumí připravevenou koupel, tím ji provzdušní a uvolní do koupele aroma éterického oleje spolu s parfémem a příjemně lázeň provoní.

Obsažený olej pokožku ošetří, takže zůstane nádherně hebká a vláčná.

Výtažky z růže mají nezastupitelné místo v kosmetice.

Je v nich totiž ukryto přes tři sta účinných složek přispívajících k obnově buněk, a tudíž zpomalujících stárnutí. Kromě toho růže uklidňuje a dezinfikuje pleť.

Olej z růže je používán již po staletí. Kosmetika s olejem z růže je vhodná zejména pro suchou pokožku, citlivou s rozšířenými cévkami. Intenzivně zpomaluje stárnutí pleti a podporuje obnovu buněk. Omlazuje pokožku, oživuje a regeneruje ji. Koupelová přísada pro relaxaci.

Použití: vložte do připravené lázně, alespoň 40l vody ve vaně o požadované teplotě. Koupelová koule prošumí připravovanou koupel, tím ji provzdušní a uvolní do koupele aroma éterického oleje a parfém a příjemně koupel provoní. Obsažený olej zůstává na hladině a po vystoupení z koupele ulpívá na pokožce. Po osušení a setření zbylého oleje je pokožka jemná a vláčná. Ideálně ošetří pokožku přímo po vystoupení z koupele. 


Nejsou dostupné žádné další obrázky.