Koupelová koule šumivá - Mrtvé moře - 50 g

Koupelová koule šumivá - Mrtvé moře  - 50 g
Kliknutím zvětšíte
Cena: 39 Kč
Dostupnost: Na skladě
Model: 96535
Výrobce: Procyon - Mudr. Alice Ratajová

Množství:


Tento produkt se nachází v kategoriích:
Koupelová koule šumivá - Mrtvé moře  - 50 g

Koupelová koule - koupelová přísada pro relaxaci - prošumí připravovanou koupel. Tím ji provzdušní a uvolní do koupele aroma éterického oleje spolu s parfémem a příjemně lázeň provoní.

Obsažený olej pokožku ošetří, takže zůstane nádherně hebká a vláčná.
 

Kosmetika s extraktem soli Mrtvého moře obsahuje sůl z Mrtvého moře (originální původ), která svým ideálním složením minerálů působí příznivě na pokožku celého těla. Kůži vyživuje, uklidňuje a má hojivé účinky.

Tato kosmetika je výborně snášena zákazníky s citlivou pokožkou, která má sklon k zánětům a k vysušování. Každodenním používáním kosmetiky s extraktem soli z Mrtvého moře zajistíme pokožce dokonalou péči, zamezíme jejímu vysušování a vyplavování minerálů z pokožky způsebené častým mytím, neboť vysoký obsah minerálních látek obsažený v soli z Mrtvého moře je okamžitě nahradí.Koupelová přísada pro relaxaci.

Použití: vložte do připravené lázně, alespoň 40l vody ve vaně o požadované teplotě. Koupelová koule prošumí připravovanou koupel, tím ji provzdušní a uvolní do koupele aroma éterického oleje a parfém a příjemně koupel provoní. Obsažený olej zůstává na hladině a po vystoupení z koupele ulpívá na pokožce. Po osušení a setření zbylého oleje je pokožka jemná a vláčná.

Ideálně ošetří pokožku přímo po vystoupení z koupele.
 

Nejsou dostupné žádné další obrázky.