Konopný čaj s ibiškem 50g

Konopný čaj s ibiškem 50g
Kliknutím zvětšíte
Cena: 139 Kč
Dostupnost: Na skladě do 10 dnů
Model: P30048
Výrobce: Zelená země

Množství:


Tento produkt se nachází v kategoriích:


Konopný čaj s ibiškem 50g

Pro zdravý spánek, regeneraci, úlevu od bolesti a zdravé zažívání s ovocnou chutí a vůní.

Lahodná směs konopného čaje a ibišku byla s láskou vypěstována a ručně sesbírána ovocných plodů byla s láskou vypěstována a ručně sesna v ČR. Čaj má skvělé uklidňující a relaxační účinky. Doporučuje se užívat při zažívacích a dýchacích potížích, stresu a podráždění, při migréně, bolestech různého původu, pro posílení obranyschopnosti a dobrý spánek. 

Čaj je ideální pro všechny, kteří rádi kombinují léčivý účinek bylinek se svěží a sladkou chutí ovoce. Čaj neobsahuje THC nicméně obsahuje léčivé CBD a další kanabinoidy je vhodný i pro malé děti a těhotné a kojící ženy.

Příprava konopného čaje s ibiškem:

Připravuje se jako nálev. 1 polévková lžíce na 3 dl vroucí vody, nechá se 3-5 minut odstát.

Pro silnější variantu čaje budete potřebovat 2g směsi palic a listů, lžičku másla a dle chuti cukr nebo med. Rozmělněné konopí vložte do pekáče a dejte na 10 minut do trouby předehřáté na 100°C. Poté nasypte konopí do kovového hrnce, zalijte vodou, přidejte máslo a povařte pozvolna 15minut. Přeceďte přes sítko, případně doslaďte. V případě, že čaj neosladíte cukrem, je možné ho v uzavřené láhvi uskladnit v lednici 1 týden.

Co jsou to KANABINOIDY?

Mezi kanabinoidy se řadí nejen přírodní látky obsažené v konopí, ale i ty, které si vyrábí náš organismus (endokanabinoidy). Tyto látky udržují rovnováhu našeho metabolického systému. Kanabinoidový systém ovlivňuje prakticky všechny funkce našeho organismu a otevírá naše vědomí novým způsobům myšlení. Kanabinoidový systém nám pomáhá radostně a mírumilovně přijímat změny a přizpůsobovat se jim, být jim prostě otevřený.

Mohlo by vás zajímat

Zajímavost: novorozeňata dostávají endokanabinoidy na počátku kojení od matek v mateřském mléku, aby dostala chuť k jídlu a naučila se jíst.

Nejsou dostupné žádné další obrázky.