Přihlášení zákazníka
Vyhledávání


Navštivte také:

Svet-aut.cz - Modely aut a hračky z celého světa

Konopné semínko loupané BIO 150g

Konopné semínko loupané BIO 150g
Kliknutím zvětšíte
Cena: 119 Kč
Dostupnost: Na skladě
Model: P10010
Výrobce: Zelená země

Množství:


Tento produkt se nachází v kategoriích:

ZELENÁ ZEMĚ - Konopné produkty >> Konopná semínka

Konopné semínko loupané BIO 150g

Nejlepší zdroj Omega 3 a 6, bohatá na vitamíny a minerály, komplexní výživa (pro tělo i mysl), skvělé do teplé i studené kuchyně.

Loupané konopné semínko v BIO kvalitě

BIO konopné semínko z ekologicky certifikovaného zemědělství .
Konopné semínko patří k nejzdravějším a nejvýživnějším potravinám pro lidský organismus.

Semínko je vyrobeno z povolených potravinářských odrůd konopí, neobsahuje psychoaktivní látku THC. Vyznačuje se vysokým obsahem bílkovin, obsahuje všech 23 aminokyselin, z toho 8 esenciálních (takových, které si lidské tělo neumí vytvořit samo). Tyto esenciální aminokyseliny se do lidského těla dostávají pouze potravou. V konopném semínku je dále obsaženo mnoho bioaktivních látek, jako jsou vitamíny A, B1, B2, B3, B6, B9, C, D a E dále antioxidantů, vápníku, hořcíku, draslíku, železa, fosforu, zinku a dalších cenných látek.

Důležitý je také obsah esenciálních nenasycených mastných kyselin omega-3 a omega-6fytosterolu, chlorofylu, lecitinu a vlákniny. Tyto látky snižují hladinu cholesterolu, mají protizánětlivé účinky a zlepšují regenerační a imunitní systém lidského organismu.Vhodné zvláště při vysoké fyzické i psychické zátěži.

Dále jsou semínka také velmi cenná pro sportovce, neboť odbourávájí metabolity kyseliny mléčné, zodpovědné za bolesti svalů a jsou bohatým zdrojem esenciálních aminokyselin, tedy dobře stravitelných bílkovin jako je edestin a albumin.

!Konopné semínko neobsahuje lepek, a proto jsou konopné produkty vhodné i pro lidi s bezlepkovou dietou.

Způsob užití: Přidávejte do salátů, těstovin, do těsta, na chleba, či placky. Zasypávají se jimi omáčky, polévky, ovesné vločky i další jídla. 

Konopná semínka jsou loupaná šetrně, tak, aby si uchovaly veškeré živiny. 

Poznámka: Produkce se může během roku vzhledově lišit, z důvodu zpracovávání jiné odrůdy konopí. Semínka jsou například u severní odrůdy Finola drobnější. Stále je však splňována evropská bio kvalita. Tím, že nejsou semínka několikanásobně čistěny mohou obsahovat i nějaké šlupky (které jsou výborným zdrojem vlákniny) a více vzácného chlorofylu. O tyto látky se důsledným čištěním přichází, proto čistíme semínko šetrně tak, aby si ponechalo důležité živiny.

Balení: 150 g

Nejsou dostupné žádné další obrázky.