Přihlášení zákazníka
Vyhledávání


Navštivte také:

Svet-aut.cz - Modely aut a hračky z celého světa

Podporujeme:

Andělé bez křídel
(Facebook)

Sbíráme víčka

Dárková sada LAVANDERIUM

Dárková sada LAVANDERIUM
Kliknutím zvětšíte
Cena: 444 Kč
Dostupnost: Na skladě do 10 dnů
Model: FC6746
Výrobce: DEDRA

Množství:


Tento produkt se nachází v kategoriích:

Dárkové balíčky a sady

Dárková sada LAVANDERIUM

Sada obsahuje:

- 1 x přírodní kosmetické mýdlo rostlinné s levandulovým extraktem 90 g

Zcela nové přírodní rostlinné krémové mýdlo s levandulovým extraktem. Je velmi šetrné k pokožce a má silné hydratační a zklidňující schopnosti. Pěna je hustá, krémová a hladivá. Vhodné pro citlivou pleť. Lavanderium genetics sensitive creamy soap with oil. LAVANDERIUM genetics sensitive přírodní kosmetické krémové mýdlo, rostlinné s levandulovým extraktem, 90 g.

- 1 x sprchový gel s olejem a uklidňující vůní levandule 250 ml

Zcela nový sprchový gel se speciálním vodorozpustným olivovým olejem. Bez parabenů. Je velmi šetrný k pokožce a má silné hydratační a zklidňující schopnosti. Pěna je hustá, krémová a hladivá. Vhodné pro citlivou pleť. Lavanderium genetics sensitive shower gel with oil. 250 ml.

- 1 x pěna do koupele 500 ml

Krémová pěna do koupele s obsahem hydratační a zvláčňující složky. Bez parabenů. Je velmi šetrná k pokožce a má silné hydratační a zklidňující schopnosti. Pěna je hustá, krémová a hladivá. Vhodné pro citlivou pleť. Lavanderium genetics sensitive buble bath 500 ml.

- 1 x tělový krém s olejem a uklidňující vůní levandule 200 ml

LAVANDERIUM  genetics sensitive tělový krém s olivovým olejem a nukleotidy z planktonu ošetřuje a zklidňuje suchou pokožku. Bez parabenů. Vhodný i citlivou pleť. 200 ml

- 1 x tělový a masážní olej s vitamínem E 100 ml

Masážní olej na bázi mandlového oleje s levandulovou parfemací. Bez konzervantů, parabenů a bez minerálních olejů. Na uvolňující a relaxační masáž celého těla. Vhodný i na zvláčnění pokožky po koupeli. 100 ml.

- 1 x mycí puf

Mycí puff purpurový, průměr 12 cm.

- 1 x transparentní sáček na zabalení sady

Nejsou dostupné žádné další obrázky.