Přihlášení zákazníka
Vyhledávání


Navštivte také:

Svet-aut.cz - Modely aut a hračky z celého světa

Solný nahřívací pytlík Konopí - 800 g

Solný nahřívací pytlík Konopí - 800 g
Kliknutím zvětšíte
Cena: 109 Kč
Dostupnost: Na skladě do 10 dnů
Model: 96496
Výrobce: Belea - Mudr. Alice Ratajová

Množství:

Solný nahřívací pytlík Konopí 

Solný nahřívací pytlík slouží k příjemnému prohřátí kloubů, obratlů, ztuhlých svalů a šlach, dutin.

Nahřátá sůl má blahodárné účinky, prokrvuje tkáně, vytahuje škodlivé látky a tím přispívá ke zmírňování a tišení bolestivých míst.

Doporučujeme při: - revmatickém onemocnění a prochladnutí kloubů - zablokované páteři a ztuhlých zádech - ztuhlém svalstvu - na bolavá kolena - nachlazených průduškách - nachlazení močového měchýře nebo ledvin.

Zahřátý pytlík se přikládá na nemocná a bolavá místa. Solný pytlík je naplněný přírodní krystalickou solí, která je doplněna o konopný extrakt. léčebné účinky konopí jsou lidstvu známy již po tisíciletí. Konopný extrakt obsahuje přírodní látky s vysokou nutriční hodnotou a silně regenerační aktivitou. Buňky čistí, vyživuje, energeticky zásobuje, dokonale upravuje jejich hospodaření s vodou, napomáhá odstaňování odumřelých buněk a urychluje zdravé buněčné dělení. 
Konopí má silné protizánětlivé, antibiotické účinky na pokožku. Je proto velmi vhodné pro citlivou, ekzematickou, atopickou a svědivou pokožku.

Jak nahřívací pytlík použít: Obsah soli vyjměte z plátěného pytlíku, vložte do klasické mikrovlnné trouby a při max. výkonu do 750 W nahřívejte po dobu max. 2,5 min. Nahřátou sůl nasypte zpět do plátěného pytlíku a poté přiložte na postižené místo. Náplň je vhodné opakovaně použít. 

Ze soli obsažené v pytlíku lze připravit i teplou lázeň, která Vám přinese maximální pocit uvolnění, posilní Váš organismus, kterému dodá minerály, pomůže udržovat přirozenou vlhkost a pH pokožky a je vhodná pro všechny druhy pokožky. 

Použití soli do koupele: Do koupele přidáme 2-3 polévkové lžíce soli. Zvýšením koncentrace solanky až na poměr 1:100 (800 g soli na 80 litrů vody), lze dosáhnout osmózového efektu, kdy se začnou z těla vylučovat škodlivé látky. Stejný jev nastává při pobytu u moře, kdy koncentrace soli v moři je větší než v těle, čímž dochází k vylučování vody se škodlivými látkami z vašeho těla.

Balení 800 g

Nejsou dostupné žádné další obrázky.