Přihlášení zákazníka
Vyhledávání


Navštivte také:

Svet-aut.cz - Modely aut a hračky z celého světa

Solný chladící pytlík Wintertime ( máta a eukalyptus ) s eukalyptovým olejem

Solný chladící pytlík Wintertime ( máta a eukalyptus ) s eukalyptovým olejem
Kliknutím zvětšíte
Cena: 109 Kč
Dostupnost: Na skladě do 10 dnů
Model: 96498
Výrobce: Belea - Mudr. Alice Ratajová

Množství:


Tento produkt se nachází v kategoriích:

BELEA - přírodní produkty >> Solný nahřívací pytlík

Solný chladící pytlík Wintertime ( máta a eukalyptus ) s eukalyptovým olejem

Vychlazený pytlík se přikládá na nemocná a bolavá místa na těle.

Solný pytlík je naplněný přírodní krystalickou solí, která je doplněná o eukalyptový olej jehož léčbné účinky jsou lidstvu známy již po tisíciletí. Buňky čistí, vyživuje, energeticky zásobuje, dokonale upravuje jejich hospodaření s vodou, napomáhá odstraňování odumřelých buněk a urychluje zdravé buněčné dělení.

Má silné protizánětlivé, antibiotické účinky na pokožku. Je proto velmi vhodné pro citlivou, ekzematickou, atopickou a svědivou pokožku.

Jak pytlík použít: obsah soli vyjměte z plátěného pytlíku, vložte do klasické mrazničky a vychlaďte nejlépe několik hodin. Sůl nasypte zpět do plátěného pytlíku a poté přiložte na postižené místo. Náplň je vhodné opakovaně použít.

Ze soli obsažené v pytlíku lze připravit i teplou lázeň, která Vám přinese maximální pocit uvolnění, posilní Váš organismus, kterému dodá minerály, pomůže udržovat přirozenou vlhkost a pH pokožky a je vhodná pro všechny druhy pokožky.

Použití soli do koupele: do koupele přidáme 2-3 polévkové lžíce soli. Zvýšením koncentrace solanky až na poměr 1:100 (800 g soli na 80 litrů vody), lze dosáhnout osmózového efektu, kdy se začnou z těla vylučovat škodlivé látky. Stejný jev nastává při pobytu u moře, kdy koncentrace soli v moři je větší než v těle, čímž dochází k vylučování vody se škodlivými látkami z vašeho těla.

Nejsou dostupné žádné další obrázky.